Logo Ośrodka Sportu i Rekreacji w Witkowie

Mistrzostwa Gminy Witkowo w Piłce Nożnej

Ocena 0/5

13 kwietnia 2026 r. na boisku Orlik w Witkowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Witkowo w Piłce Nożnej.

W rozgrywkach wzięli udział uczniowie:

  • Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Borysa w Witkowie,
  • Szkoły Podstawowej nr 2 im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie,
  • Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mielżynie.

Turniej przebiegł w świetnej, sportowej atmosferze i zgodnie z zasadami fair play.

Mistrzostwa Gminy Witkowo w Piłce Nożnej

Dziękujemy opiekunom drużyn za przygotowanie zawodników oraz zaangażowanie, a także sędziemu za profesjonalne przeprowadzenie zawodów.

Na zakończenie wręczono nagrody ufundowane przez OSiR w Witkowie dla Szkół z Naszej Gminy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Galeria zdjęć

Data wytworzenia
2026-04-23 14:21:34
Wytworzył
Krzysztof Dziel
Data opublikowania
2026-04-23 14:28:55
Opublikował
Krzysztof Dziel
Data ostatniej aktualizacji
2026-04-23 14:29:23
Ostatnio zaktualizował
Krzysztof Dziel
Historia wersji
powrót do kategorii
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności